Regulamin

 

Regulamin określa zasady sprzedaży towarów oferowanych przez stronę internetową należącą do firmy deemflywear.com Deem Andrzej Kowalski, zlokalizowany przy ul. Botanicznej 66. 04-543 Warszawa numer NIP 113-127-67-20

Company One Eighty Solution Grzegorz Kowalik brał udział w Wolęcińskiej 40 04-805 Warszawa NIP: 952-190-84-16 jest głównym przedstawicielem.

 

Postanowienia ogólne:

Regulamin określa zasady zakupu i sprzedaży towarów przez deemflywear.com. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją postanowień Regulaminu Stron. Strona główna deemflywear.com sprzedaje towary przez Internet. Każde zamówienie otrzymuje paragon. Na żądanie wystawiane są faktury VAT. Umowa sprzedaży jest prawnie polska i polska pomiędzy kupującym a właścicielem deemflywear.com

Prezentacja produktów:

Wszystkie produkty oferowane na tej stronie są fabrycznie nowe i posiadają gwarancję producenta, importera lub sprzedawcy obowiązującą w Polsce i Europie. Opisy produktów odzwierciedlają jak najdokładniej specyfikę zamówionych towarów. Nieprawidłowe dane nie stanowią podstawy do jakichkolwiek roszczeń. W przypadku niezgodności z opisem lub fotografią, klient jest zobowiązany do natychmiastowego poinformowania serwisu. Produkty pokazane na zdjęciach mogą w rzeczywistości nieznacznie różnić się od rzeczywistej sytuacji. Wszystkie ceny podane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena każdego z nich jest ważna w momencie składania zamówienia. deemflywear.com zastrzega sobie prawo do zmiany cen oferowanych towarów, wprowadzania nowych produktów do oferowania, przeprowadzania i anulowania promocji lub wprowadzania zmian.

Dla promocji sprzedaży i sprzedaży jest przeznaczona dla ograniczonej liczby towarów, a realizacja zamówień to kolejność, w jakiej zakup towarów do wyczerpania zapasów.

W przypadku błędu w cenie lub opisie, sklep zastrzega sobie prawo do anulowania zamówień zawierających nieprawidłowe informacje. Klient otrzyma wiadomość e-mail z propozycją utrzymania umowy z odpowiednimi danymi lub anulowania. W przypadku braku odpowiedzi zamówienie zostanie anulowane. Wszystkie znaki towarowe i nazwy są używane wyłącznie w celach demonstracyjnych i stanowią własność producentów produktów.

Zamawianie:

Zamówienia można składać na stronie deemflywear.com wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., za pośrednictwem poczty e-mail. Niedokładne, niepełne lub niepoprawne dane - Sprzedawca spróbuje skontaktować się z kupującym w celu uzupełnienia lub sprostowania. Jeśli kontakt nie jest możliwy, Sprzedawca może rozwiązać umowę sprzedaży.

Zamówienia złożone w soboty, niedziele i święta będą przetwarzane pierwszego dnia roboczego, następnego dnia.

W przypadku zamówień niestandardowych sklep zastrzega sobie prawo do dalszej weryfikacji zamówienia przez Internet lub telefonicznie. Przyjęcie zamówienia na wykonanie następujących czynności:

w przypadku przelewu bankowego bezpośrednio na konto Deem andrzej Kowalski - po wpłacie na konto. w przypadku płatności za pośrednictwem systemu Allegro / PayPal - po otrzymaniu potwierdzenia pozytywnego systemu autoryzacji Allegro / PayPal. Klient może zmienić zamówienie lub wycofać je 2 tyg.przed terminem wysyłki. Dokonywanie zmian lub wycofanie jest możliwe poprzez kontakt przez e-mail na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Zapłata:

Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówiony towar. Płatność przelewem bankowym lub kartą kredytową za pośrednictwem serwisu Allegro - należności serwisowe Allegro płatność za pośrednictwem systemu płatności online PayPal - PayPal przejmuje opłatę płatność przelewem bankowym bezpośrednio do Twojego sklepu. Deem Andrzej Kowalski 49 1140 2004 0000 3602 7462 7236 prowadzony przez mBank. płatność gotówkowa w biurze Jeśli wybierzesz formę przedpłaty (karta kredytowa, przelew bankowy, płatność na konto), klient jest zobowiązany do zapłaty płatności w ciągu 14 dni od złożenia zamówienia. W przypadku braku płatności zamówienie zostanie anulowane, ponieważ klient zostanie powiadomiony e-mailem. Możesz zmienić formę płatności na życzenie klienta, po konsultacji z pracownikiem firmy. Korzystając z metody Dotpay akceptujesz zasady tego brokera i płatności za One Eighty Solution, które jest głównym przedstawicielem marki DEEM. Korzystając z metody płatności akceptujesz zasady procedury PayPal PayPal. Korzystając z metody płatności akceptujesz regulamin Allegro na Allegro. Za każde zamówienie może być dostarczone w języku polskim zostanie obciążony koszt dostawy kurierem DHL. W przypadku zamówień płatnych przy dostawie dodaje się również dodatkową opłatę za tę usługę. Wyjątkiem są kolejność promocyjnych „bezpłatnych zdjęć przy dostawie”. Przesyłki za granicę można opłacić przelewem bankowym, kartą debetową lub przez PayPal.

Koszty i warunki dostawy:

Standardowy czas realizacji wynosi 5 tygodni liczonych od momentu zamówienia do momentu przesłania zamówionych towarów ze Sklepu do wysłania wybranego przez klienta sposobu dostawy, które są zawarte tutaj tylko w dni robocze. Deem Andrzej Kowalski zastrzega sobie prawo do przedłużenia umowy w uzasadnionych przypadkach. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po zakończeniu całości, tj. Po najdłuższym z poniższych. Termin otrzymania czasu realizacji przesyłki + przewidywany czas dostawy. Koszty wysyłki towaru płacone przez klienta. Wyjątkiem są kolejność promocyjnych „bezpłatnych zdjęć przy dostawie”.

Opłaty za pakiet są wliczone w koszty wysyłki. Koszt zamówienia dostawy w języku polskim: Wysyłka krajowa odbywa się wyłącznie za pośrednictwem DHL lub DPD Paczki są dostarczane tylko w dni robocze. Towary do wysyłki są odpowiednio zapakowane i chronione. Standardowy pakiet jest zapieczętowany taśmą z logo naszej firmy. Kupujący jest zobowiązany sprawdzić status przesyłki i jej zawartość w obecności nadawcy. W przypadku transportu szkody wymagane jest przeprowadzenie czynności opiekuńczych wymaganych przez ustawę z 15.11.1984 r. - Prawo transportowe / ustawy. Ustawy z 1995 r., Nr 119, z późniejszymi zmianami poz.575. re. / ze względu na odpowiedzialność przewoźnika, w szczególności należy ustalić protokół określający status przewoźnika przesyłki i okoliczności straty. To jest podstawa do uznania reklamacji. Odbiór paczki od firmy kurierskiej musi być potwierdzony pisemnym pokwitowaniem. Po otrzymaniu przez Nabywcę własności towarów i wszelkich ryzyk związanych z własnością i użytkowaniem, w szczególności ryzykiem utraty lub uszkodzenia.

Ochrona danych osobowych:

Kupujący wyraża zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy. Dane osobowe zawarte w magazynie bazy danych są przetwarzane na ich potrzeby i nie są udostępniane innym podmiotom. Dane te są gromadzone z należytą starannością i odpowiednio chronione przed dostępem osób nieupoważnionych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133, poz. 883). Kupujący ma prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania i żądania ich usunięcia ze sklepu bazy danych.

Postanowienia końcowe:

Kupujący jest zobowiązany do przyjęcia dostawy i rozliczenia zamówionego towaru do formy płatności. Kupujący może odmówić przyjęcia dostawy tylko wtedy, gdy zostanie ustalone podczas odbioru uszkodzenia przesyłki. Sklep zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Regulaminie. Informacje o zmianach zostaną opublikowane na stronie deemflywear.com W sprawach nieuregulowanych przepisy Kodeksu cywilnego i ustawy z dnia 2 marca 2000 r. Ochrona praw konsumentów bez nadzoru i odpowiedzialność za szkody wyrządzone przez produkty niebezpieczne (Dz. U. 2000. Nr 22 poz. 271). Jurysdykcją dla wszelkich sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla pozwanego.

 

Gwarancja:

 

Firma DEEM gwarntuje pierwszemu nabywny produktów brak wad produkcyjnych oraz materiałowych pod warunkiem że nabyty produkt został zakupiony w firmie DEEM (przez stonę internetową deemflywear.com), albo za pośrednictwem autoryzowanego dealera. Klient ma prawo odstąpić od umowy w przeciagu 14 dni od założenia zamówienia.

Okres gwarnacji rozpoczyna się od daty zakupu produktu. Do rozpatrzenia gwarancji potrzebna jest faktura, wydana przy zakupie usługi. Przed wysłaniem produktu do rozpatrzenia gwarancji należy wysłać maila na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. zawierającego informacje:

  • Imię, Nazwisko, email, telefon zamawiającego
  • Okazać dowód zakupu (może być zdjęcie faktury)
  • Opisać uszkodzenie produktu oraz okoliczności jego powstania

W przeciagu 48h wysyłamy odpowiedź zwrotną i informacjami o dalszych krokach postępowania. Produkt powinnen zostać wysłany do firmy DEEM po wstepnych ustaleniach w komunikacji mailowej. 

Wysyłka:

Firma DEEM ponosi koszty wysyłki tylko w przypadku pozytywnego rozpatrzenia wniosku gwarancyjnego. W innym przypadku wszystkie koszty wysyłki ponosi klient. Zalecamy wysyłanie paczek z wadliwym produktem przez firmy spredycyjne. Nie ponosimy odpowiedzialności za utratę lub uszkodzenie produktu w czasie transportu od klienta do siedzimy firmy DEEM. Reklamowany produkt należy wysłać do głównej siedziby firmy DEEM (adres znajduje sie w podstronie "Kontakt").

 

Ogólne warunki gwarancji:

Produkt zostanie objęty gwarnacją o ile został zakupiwony w firmie DEEM lub jego autoryzowanego przedstawiciela. Gwarancja jest zagwarnatowana prierwszemu nabywcy produktu i nie jest zbywalna. Gwarancja nie obejmuje jeżeli:

  • zakupiony produkt został poddany modyfikacją, naprawą, poprawką przez inna firmę niż producent.
  • uszkodzenia wynikły z niepoprawnego użytkowania, niewłaściwego dopasowania lub normalnego zużycia

Zapewniając zdrowie i dobro naszych pracowników, produkt nie zostanie przekazany do weryfikacji jeżeli zostanie dostarczony brudny/zabrudzony lub o bardzo złym zapachu. W takim przypadku produkt zostanie odesłany do klienta (na jego koszt) lub klient zostnie obarczony kosztem czyszczenia. Gwarant ma 14 dni na rozpatrzenie wniosku gwarancyjnego. Naprawa lub wymiana produktu nastepuje maksymalnie do 30 dni od pozytywnego rozpatrzenia roszczenia.

 

Naprawa oraz wymiana:

W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji, wadliwe części produktu zostaną naprawione bądź wymienione na nowe.

 

Rozprucia oraz rozciecia:

Rozprucia oraz rozciecia nie są objęte gwarancją. Wszystkie nasze produkty są wykonywane z największą starannością oraz z bardzo wytrzymałch najwyższej jakości materiałów. Nie uniknione są skutki zużycia, starzenia się materiału, oraz nieprzewidywalnych wypadków które mogą spowodować uszkodzenia produktu.

Cookies make it easier for us to provide you with our services. Our company processes personal data according GDPR(RODO). With the usage of our services you accept our cookie politics and GDPR(RODO) regulation.